Dream More Event - Siz Hayal Edin Biz Gerçekleştirelim Hayaliniz Hayatınız Olsun..

Siz Hayal Edin Biz Gerçekleştirelim...

Zarif, şık, çekici, eğlenceli ve çarpıcı bir gerçeklik ile rüya gibi bir kutlama planlayarak zamanın çok ötesinde her detayı ile sofistike ve eksiksiz çözümler sunuyoruz. Sizlere rehberlik eden ekibimiz, bütün ritüelleri planlamanıza yardımcı olacak aynı zamanda bu bütünün eğlenceli bir parçası olarak odaklanmanızı kolaylaştıracaktır.

Dream More Event Kimdir ?

Dreamorevent olarak kalıplaşmış detayların ötesinde, kişilere özel farklı tasarım ve konseptlerimizle özel günlerinizde unutulamayacak izler bırakmayı hedefliyoruz.

Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışını kendine ilke edinmiş, alanında profesyonel çalışanlarımızla , hayallerinize duyarlı kalarak telafisi olmayan özel günlerinizde kusursuz çalışma disiplinimiz ile memnuniyetinizi sağlamak firmamızın önde gelen ilkelerindendir.

Düşlediğiniz farklılığı DreamorEvent; profesyonel, donanımlı ve güleryüzlü kadrosuyla sağlayacaktır. Sizlerin memnuniyeti bizler için en büyük tatmin unsuru olup üstlendiğimiz misyonu istenilen nitelikte yerine getirmektir. Sizlere sadece o unutulmaz anlarınızı doyasıya yaşamak kalıyor.

Firmamız Ortakları

Elif Kılıç 

2004 yılında İstanbul Üniv. Sosyoloji bölümünden mezun . Yüksek lisansını Marmara Üniv. Reklamcılık ve Pazarlama bölümünde tamamlamıştır. Çalışma hayatına medya sektöründe başlamış olup uzun yıllar sektörün önde gelen kanal ve gazatelerinde üst düzey yöneticilik yapmıştır. Daha sonra kendi kurduğu e-ticaret sitesi ile ticaret yaşamına atılmış ve şuanda uluslararası alanda da hizmet vermektedir. Tüm bilgi ve tecrübeleri doğrultusunda ikinci olarak yeni markası Dreamorevet firmasıyla organizasyon ve event sektörüne giriş yapmıştır.

  

Neşe Bacak 

2003 yılında İstanbul Üniv. Devlet konservatuarı Türk müziği bölümünden mezun. Uzun yıllar keman öğretmenliği yapman çeşitli resmi kurumlarda çalışıp yine sosyal hayattan kopamayıp 2013 yılında MSA da profesyonel pastacılık ve ekmekçilik bölümünü bitirip Alaçatı Barbun Restaurant , Lal Restaurant ve Fine Dining Alancha Restaurant da çalışmıştır. Tüm bilgi ve tecrübeleri doğrultusunda organizasyon ve catering tarafında yeni kurduğu Dreamorevet markasıyla sektöre giriş yapmıştır.

 

Tanışalım

En özel günleriniz ve hikayenizi anlatmak için kişiselleştirdiğiniz, hayalinizi kurduğunuz detaylar için bizleri arayabilir ve uygun bir zaman dilimi için randevu alarak görüşebiliriz.

Planlayalım

Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz ve mutlu hikayeler bıraktığımız yüzlerce çiftimizin hikayelerini izleyebilir, sizlerin de hayalini kurduğunuz her detayı ofisimizde birlikte planlayabiliriz.

Gerçekleştirelim

Sofistike ayrıntılar, çarpıcı, şık ve zarif seçenekler arasından sizlere özel olarak kişiselleştirdiğimiz sunum sonrasında taahhüt ettiğimiz her detayı o muhteşem günde gerçekleştirebiliriz.