Dream More Event - Siz Hayal Edin Biz Gerçekleştirelim Hayaliniz Hayatınız Olsun..

Siz Hayal Edin Biz Gerçekleştirelim...

Zarif, şık, çekici, eğlenceli ve çarpıcı bir gerçeklik ile rüya gibi bir kutlama planlayarak zamanın çok ötesinde her detayı ile sofistike ve eksiksiz çözümler sunuyoruz. Sizlere rehberlik eden ekibimiz, bütün ritüelleri planlamanıza yardımcı olacak aynı zamanda bu bütünün eğlenceli bir parçası olarak odaklanmanızı kolaylaştıracaktır.

Catering

 

 

Ziyafetinizde sunulanlar her yerde bulunabilen, sıradan ikramlıklar yerine MSA mezunu ve alanında tecrübeli ekip arkadaşlarımızla birbirinden farklı lezzetler sunuyoruz.

Tüm ikramlar lezzet ve farklılığının yanı sıra, çok özel sunum farklılıkları ile de davetlerinizde fark yaratmalı ve hoşluk katmalı diye düşünüp sunumluklarımızla da kaliteden ödün vermeden görüntü olarak da gözlere hitap ediyoruz. Catering hizmetlerimiz için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Tanışalım

En özel günleriniz ve hikayenizi anlatmak için kişiselleştirdiğiniz, hayalinizi kurduğunuz detaylar için bizleri arayabilir ve uygun bir zaman dilimi için randevu alarak görüşebiliriz.

Planlayalım

Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz ve mutlu hikayeler bıraktığımız yüzlerce çiftimizin hikayelerini izleyebilir, sizlerin de hayalini kurduğunuz her detayı ofisimizde birlikte planlayabiliriz.

Gerçekleştirelim

Sofistike ayrıntılar, çarpıcı, şık ve zarif seçenekler arasından sizlere özel olarak kişiselleştirdiğimiz sunum sonrasında taahhüt ettiğimiz her detayı o muhteşem günde gerçekleştirebiliriz.